MENU
Wydarzenia
Kierunek Francja
Filmową, letnią podróż z Kulturą, w tym tygodniu kontynuować będziemy we Francji, bo właśnie w kraju winnej latorośli rozgrywać się będzie akcja trzech naszych piątkowych premier. Zapraszamy!
Ich świat
Każdy z nas ma tylko jedno. No może z wyjątkiem kotów, które podobno dysponują aż dziewięcioma żywotami. W tym tygodniu, przyjrzymy się z bliska, kilku naprawdę wyjątkowym jednostkom, które swoje istnienie, pragną zaznaczyć w różny, często bardzo unikalny sposób.
Z uśmiechem i nadzieją
Trudny i nerwowy tydzień? Stres najlepiej rozładować dużą dawką śmiechu, a tę znajdziecie już od piątku w Kulturze.
Wybór na wakacje
Zanim wyjedziecie na urlopy, warto w przerwie letniego spaceru wybrać się do kina Kultura, gdzie wybierać będziecie mogli między szaloną komedią, pięknym dramatem kostiumowym i poruszającym dokumentem.
W walce z niesprawiedliwością
Bez względu na to czy jesteś twardym detektywem czy emerytowaną wdową, nikt nie zabroni ci walczyć o to co dla ciebie najcenniejsze. Bitwa z niesprawiedliwością rozpocznie się już w piątek w Kulturze.
Życie w kostiumie
W pierwszej połowie XIX w, życie kobiet nie należało do łatwych. Pod pięknymi sukniami często musiały one skrywać bowiem ból i szereg rozczarowań.
  1 2 3 4