MENU
Wydarzenia
Nie przez przypadek
Przypadek, będzie słowem, które w tym tygodniu będzie dominować w kinie Kultura. Przypadkowe spotkania i nietypowe wydarzenia, znacząco wpłyną na bohaterów naszych piątkowych premier i zmienią ich życia na zawsze.
W domach z betonu
Znacie swoich sąsiadów? Ale czy na pewno? Jakie sekrety mogą skrywać ludzie, żyjący na co dzień obok nas? Odpowiedzi, poszukać możecie w Kulturze.
Mamy to w naturze
Człowiek to istota bardzo złożona, zdolna zarówno do uczuć szlachetnych i pięknych, jak miłość i współczucie, lecz obdarzona również niespotykaną u innych gatunków zamieszkujących naszą planetę, bezwzględnością i żądzą krwi.
Czas do szkoły
Wakacje minęły i ponownie nadeszła pora aby zasiąść w szkolnej ławie. Pouczające lekcje, w tym tygodniu, proponuje Wam również Kultura. Na początek w planie, historia i geografia.
Jak żyć?
Nigdy nie wiemy jaki wpływ na przyszłość i życie innych ludzi, będą miały podejmowane przez nas decyzje i czyny, których się dopuścimy. W tym tygodniu, w Kulturze, o skutkach dobrego i złego postępowania.
Wybitne jednostki
Są wśród nas osoby, wyróżniające się zdolnościami i wiedzą, która dla innych na zawsze pozostanie nieosiągalna. Czasami taka wyjątkowość, może okazać się jednak niemałym ciężarem.
  1 2 3 4